Offlimpiada artystyczna

Offlimpiada artystyczna nawiązuje wprost do działań artystycznych prowokatorów realizowanych jako : FLUX - OLIPIADY. Pośród jej propozycji są wyścigi na zbiorowych nartach, granie w ping-ponga rakietkami z pluszu lub futerka oraz wyścigi unoszonych przez balony dzieci... te i wiele innych, czasem absurdalnych działań w stylu Flux służyło do zastanowienia się nad tym w czym uczestniczymy i gdzie podziała się zwykła radość z zabawy, sportu i sztuki?

 

Naszą edycją karpackiej Offlipiady chcemy zwrócić uwagę lub przypomnieć, że istotą sportu jest szlachetna zabawa i rozwój a nie transfery, sprawozdania telewizyjne, ordery i medale... Może poprzez sztukę i zabawę pośród niej uda się przywrócić chociaż na chwilę starą i piękną grecką ideę? Pragniemy także znieść rozgraniczenie pomiędzy sztuką przez duże S a zabawą i radością z kreatywnego podejścia do życia - mają jednak wiele wspólnego i warto aby już dzieci to zauważały.

 

Adventure Build zajmuje się organizacją niekonwencjonalnych imprez integracyjnych i eventów. Stworzona przez zespół pasjonatów bezpiecznie wprowadzi Cię w świat mocnych wrażeń. Przygotowujemy zarówno jednodniowe pikniki, urodziny czy promocje jak i dłuższe wyprawy - nie tylko w Polsce, ale również na Słowacji i Bałkanach.  Nie posiadamy gotowych scenariuszy - dlatego każde wydarzenie przygotowujemy od podstaw zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.  Profesjonalnie dawkujemy przygodę, zgodnie z Twoimi potrzebami!

 

 

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): a4ae0
   


olka 2009-10-22 11:43:16 
wygląda super, o festiwalu dowiedziałam się dopiero z imprezy w mandze - będzie jeszcze taka olimpiada???
pozdrawiam

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl